COVID-19

BEZPIECZEŃSTWO I ZDROWIE TO NASZ PRIOTYTET

W OSW Świnoujście najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo i zdrowie naszych Gości oraz pracowników obiektu. W tym celu wdrożyliśmy  procedury zabezpieczające, podyktowane wytycznymi Rozporządzenia Rady Ministrów dla funkcjonowania hoteli w trakcie epidemii COVID-19 w Polsce.

W obiekcie, w częściach ogólnie dostępnych obowiązuje noszenie maseczek ochronnych, do dyspozycji gości i pracowników umieściliśmy punkty do dezynfekcji rąk oraz wszystkie instrukcje dotyczące przestrzegania zasad bezpieczeństwa. Obiekt stosuje się do zasad reżimu sanitarnego jeżeli chodzi o wydawanie posiłków oraz przygotowania pokoi do zakwaterowania.

Zasady funkcjonowania Ośrodka w czasie pandemii:

  • Pracownicy obsługujący gości Ośrodka wykonują swoje czynności w rękawiczkach jednorazowego użytku oraz wyposażeni w maseczki zakrywające usta i nos
  • Przed wejściem na salę gość Ośrodka powinien zdezynfekować ręce płynem dezynfekcyjnym dostępnym przy wejściu.
  • Noszenie maseczki ochronnej przez gości Ośrodka jest obowiązkowe.
  • Należy zachować 2-metrowy odstęp od pozostałych gości Ośrodka i obsługi
  • W trosce o bezpieczeństwo w okresie epidemii Covid-19 posiłki serwowane są w formie bufetu obsługiwanego przez pracownika Ośrodka.
  • Pracownik Ośrodka nałoży wybrane potrawy na talerz i gość Ośrodka będzie mógł udać się do stolika.
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem