• Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy

    w Świnoujściu

    W tętniącym życiem kurorcie, w przepięknej dzielnicy nadmorskiej, mieści się OSW Świnoujście. W dwóch willach, zbudowanych około 1900 roku, mamy aż 104 miejsca noclegowe. W obiekcie w 2016 roku została przeprowadzona termomodernizacja oraz gruntowny remont.
  • OSW Świnoujście

Lokalizacja

O nas
O nas

Jesteśmy w centrum dzielnicy nadmorskiej

w bezpośrednim sąsiedztwie promenady. Od piaszczystej, najszerszej w Polsce plaży dzieli nas jedynie 200 metrów! Od tętniącego życiem, kulturalnego serca miasta dzieli nas tylko jedna ulica.

Więcej o hotelu

Oferty specjalne

Pokoje W OSW Rybitwa oddajemy do Państwa dyspozycji 44 pokoje z łazienkami w których wystrój jest w ciepłej sprzyjającej wypoczynkowi kolorystyce. Wszystkie pokoje wyposażone są w lodówki, telewizory, czajniki, leżaki i parawany dodatkowo do Państwa dyspozycji darmowy Internet.
Pokoje
Pokoje

Gastronomia

W obiekcie serwujemy smaczne domowe posiłki, podawane w formie bufetu w naszej jadalni. Wszystkie dania są przygotowywane przez naszych kucharzy na miejscu z należytą starannością i dbałością o smak.
Więcej o hotelu
Gastronomia
Gastronomia
Gastronomia

Konferencje

W budynku Rybitwa do Państwa dyspozycji są dwie sale konferencyjne z możliwością dowolnej aranżacji przestrzeni. Nasza działalność eventowa to nie tylko konferencje, ale też wszelkiego rodzaju imprezy i uroczystości, wesela, szkolenia, spotkania biznesowe, wyjazdy integracyjne czy prezentacje produktów. Coroczną tradycją stał się już Bal Sylwestrowy, który organizujemy w obydwu salach - jednej jadalnej a drugiej tanecznej.
Obejrzyj sale konferencyjne
Konferencje
Konferencje

Promenada nadmorska w sezonie letnim zamienia się w plac koncertowy i miejsce występów teatrów muzycznych, gdzie każdy odnajdzie idealną atrakcję dla siebie.

Atrakcje

Świnoujście ma wiele do zaoferowania dla osób zainteresowanych historią i architekturą jak i dla miłośników natury znajdziemy atrakcyjne rezerwaty i parki przyrody, w pobliżu możliwość uprawiania sportów wodnych.
Więcej atrakcji
Atrakcje
Atrakcje
Atrakcje
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem